Бердичівські свободівці хочуть встановити на місці поваленого памˈятника Леніну памˈятну дошку загиблому Герою

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Понеділок, 05 жовтня 2015, 06:42
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1383

23 серпня 2015 року, в день Державного Прапора України, Бердичівська районна організація ВО "Свобода" відвідала в селі Старий Солотвин маму Героя України Олександра Сокорчука, який загинув в російсько-українській війні 14 серпня минулого року.

На центральній вулиці села, яка волею громади перейменована на честь бійця, стояв памˈятник Леніну. Пані Лідія, мати Олександра, неодноразово зверталась до влади всіх рівнів області щодо його знесення та встановлення на цьому місці пам'ятної дошки Герою, проте підтримки не знайшла. 

 

Тому свободівці зібрали близько двохсот підписів мешканців, написали звернення на імˈя сільського голови й відразу ж домовились з ним про позачергову сесію сільради, а наступного дня, в День Незалежності, була вирішена наступна проблема: активісти районної організації звалили памˈятник Леніну.

"Відновлення історичної справедливості відбувається попри бойкот сільських голів", – додає голова районної організації Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" Ольга Матвійчук.

На місці поваленого диктатора було вирішено встановити пам'ятну дошку Герою України Олександру Сокорчуку, що було одностайно підтримано громадою села Старий Солотвин. Єдине питання у фінансуванні, так як виготовлення та встановлення дошки потребує значних грошових коштів.

До небайдужих людей вирішила звернутись координатор ініціативи Ольга Матвійчук, з проханням допомогти разом назбирати гроші на встановлення памятної дошки:

"Збираємо кошти на встановлення пам’ятної дошки Герою України ОЛЕКСАНДРУ СОКОРЧУКУ, який загинув 14 серпня минулого року під Амвросіївкою Донецької області боронячи нашу країну від московського окупанта. Дошка буде розміщена в рідному селі Сашка Ст. Солотвин. Місце на центральній вулиці, яка названа іменем Сокорчука вже очищене від "радянського непорозуміння", - зазначає Ольга Матвійчук.

На виготовлення дошки та благоустрій місця встановлення потрібно 17 тисяч гривень.

ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯ!
Картка Приватбанку:
4149 4978 3220 2867
Матвійчук Ольга,
координатор ініціативи.

Звіт про отримані та витрачені кошти будуть оприлюднені в соціальних мережах: 
https://www.facebook.com/olga.matviychuk.14
https://vk.com/id142295036

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.