Громада Житомирщини виступила проти грабіжницької тарифної політики Яценюка ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 26 червня 2015, 14:19
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1390

26 червня 2015 року у Житомирі  за ініціативи обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода» пройшов мітинг у рамках всеукраїнської акції «Ні – тарифному терору!»

На майдані Корольова біля обласної ради та облдержадміністрації житомирці виступили з протестом проти грабіжницткої тарифної політики прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Люди скандували  гасла: "Україні - українську владу", "Ні тарифному терору", "Україна понад усе", "Геть олігархів", "Український газ - українцям".

Підтримати людей у Житомирі приїхав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

 

«Пам’ятаєте, що говорив нам Яценюк під час Майдану? Він казав, що Україна має достатньо власного газу і що піднімати ціни – це злочин проти народу. А тепер, прийшовши до влади, він діє, як Азаров. Фактично, граючи на руку олігархам та особисто Фірташу, грабуючи власний народ. », - зазначив лідер ВО «Свободи».

«Окрім кабальних тарифів уряд Яценюка розпочав розпродаж 1,5 тисячі державних обєктів. Тисячу вже пустять з молотка. Але свободівці не дали це зробити Януковичу, то не дадуть і Яценюку. Адже, в умовах війни такі дії – це роздача за бесцінь стратегічного державного майна. До того ж, ми вимагаємо повернення в державну власність облгази та обленерго, які до цих пір контролюються олігархами та росіянами», - сказав очільник Житомирської обласної ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Люди підтримали слова свободівців і одностайно проголосували за відставку уряду Яценюка.

Нагадаємо, бердичівські свободівці протягом червня проводили інформаційну кампанію проти тарифного терору, яка знайшла активний відгук містян

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.