Лише фракція «Свободи» у Бердичеві повним складом проголосувала проти преміювання Василя Мазура

Деталі

Бердичівська міська рада прийняла рішення про преміювання міського голови. Населений пункт офіційно визнаний Урядом як депресивний за показником безробіття та рівня заробітної плати. Проте одна з депутатських комісій, яка контролюється партією влади напередодні голосування навіть змінила рівень щомісячного преміювання з 40% до 75%. Таке рішення призведе до додаткових фінансових витрат з міського бюджету в розмірі 100 тисяч гривень.

Олексій Побережний вимагає перевірити чиновників на «зацікавленість» у транспортних проблемах Бердичева

Деталі

Бердичів стоїть на порозі транспортного колапсу в питанні громадських перевезень. Комунальний автопарк давно «передали» в приватні руки, а ті людей возять аби як.

Олексій Побережний проведе особистий прийом громадян 21 лютого

Деталі

Депутат Бердичівської міської ради від фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний проведе особистий прийом громадян 21 лютого з 09:00 до 12:00 год. за адресою пл. Центральна, 1, в кабінеті №12 (к. №5)

Олексій Побережний відвідав Бердичівський виправний центр аби перевірити умови утримання в’язнів

Деталі

Місцеві ЗМІ міста Бердичева опублікували  заяву поширену в соціальних мережах Русланом Шульгою з приводу оголошення ним голодування через неналежні умови утримання в Бердичівському виправному центрі №108. Депутат міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний оперативно зреагував на звернення та вирішив перевірити умови утримання засуджених. Зв’язавшись з керівництвом установи з’ясувалося, що в’язень харчується і з ним можна поспілкуватися. Наступного для депутати приїхали і директор установи Арменак Чобанян особисто розповів про особливості установи та показав господарство.

Олексій Побережний: «Бердичівські депутати свободівці не підтримуватимуть зростання вартості перевезення без перегляду якості послуг»

Деталі

Містом останнім часом активно почали поширюватися чутки про підвищення вартості проїзду в маршрутках. Люди обурюються та обговорюють цю тему в громадських місцях. Тотальне зростання тарифів на комунальні послуги і так здійснює фінансовий тиск на найменш захищені категорії населення, а тому за таких умов, будь-які додаткові витрати не можуть бути сприйняті громадою.

   
   
   


Ваш IP:54.92.194.75
   
@Mail.ru.