В Бердичеві депутати-свободівці вимагають провести позачергову сесію міської ради та знизити тарифи на газ

Деталі

Дії Уряду та підвищення вартості газу для населення на 23,5% стане непосильним тягарем для більшості споживачів на фоні тотального зменшення отримувачів субсидій. Для абсолютної більшості людей в Україні це справжній шок. Депутати-свободівці у Бердичівській міській раді звернулися до міського голови від Блоку Петра Порошенка Василя Мазура з вимогою терміново скликати позачергову сесію для прийняття звернення до Президента України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення цін на газ для населення.

У Бердичеві попереджувальна націоналістична акція протесту: міський голова – у відрядженні, шини на ганку ФОТО

Деталі

21 серпня 2018 на площі Центральній у Бердичеві пройшла попереджувальна акція протесту проти свавілля чиновників та ухваленні ними грабіжницьких та необґрунтованих комунальних тарифів для бердичівлян.

Ініціаторами заходу виступили націоналістичні організації міста: правозахисна громадська організація «Поліський Яструб», НВР «Правий сектор» та ВО «Свобода». Долучились депутати міської та обласної ради, представники Руху Нових Сил, Патріотичної партії, ВО «Батьківщина» та Радикальної партії.

Націоналісти в Бердичеві проведуть попереджувальну акцію протесту проти свавілля чиновників АНОНС

Деталі

21 серпня 2018 о 10:00 на площі Центральній буде проведено попереджувальну акцію протесту проти свавілля чиновників та ухваленні ними грабіжницьких та необґрунтованих комунальних тарифів для бердичівлян.

Ініціаторами заходу виступили націоналістичні організації міста правозахисна громадська організація «Поліський Яструб», НРВ «Правий сектор» та ВО «Свобода». На даний момент відомо, що до заходу також долучиться Рух Нових Сил та Патріотична партія.

 

Олексій Побережний надіслав Вселенському Патріарху Варфоломію підписи депутатів Бердичівської міської ради

Деталі

Процес створення помісної православної церкви та надання їй автокефалії Вселенським патріархом Варфоломієм триває. Свободівець Олексій Побережний ініціював збір підписів на підтримку Томосу серед депутатів Бердичівської міської ради.

В Бердичеві відбудеться прем'єра української епічної кінострічки «Посттравматична рапсодія» АНОНС

Деталі

Запрошуємо на перегляд фільму "Посттравматична рапсодія", який транслюватиметься 21 квітня 2018 року о 15:00 у Великому залі Бердичівського міського Палацу культури імені Олексія Шабельника.

Вхід вільний!

   
   
   


Ваш IP:3.95.139.100
   
@Mail.ru.