До Бердичева приєднають два села. Як тепер виглядатиме Бердичівський район КАРТА

Деталі

Кабінет міністрів України Шмигаля видав 12 червня розпорядження «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Житомирської області». Відповідно документу до Бердичева приєднають Скраглівку разом з Підгороднім. Певні зміни відбудуться й в складі вже існуючих об’єднаних територіальних громадах Бердичівського району. Дивіться нову актуальну карту після тексту.

Читати далі: До Бердичева приєднають два села. Як тепер виглядатиме Бердичівський район КАРТА

Підсумки тижня Бердичів СІТІ №25 (15 - 28 червня 2020 року) ВІДЕО

Деталі

Погода стає вже традиційною темою випуску як і хроніки коронавірусу. Людство не шанує природу, Земля наносить удар у відповідь. На цьому тлі картини, у нашому фокусі лишаються політичні події. Нагадуємо, що місцеві вибори не за горами, а Бердичеву життєво важливі зміни керівництва міста.  

Сьогодні у випуску підсумків тижня на Бердичів СІТІ:

Читати далі: Підсумки тижня Бердичів СІТІ №25 (15 - 28 червня 2020 року) ВІДЕО

Бердичівлянам в Гнилоп’яті купатися небезпечно. Результати досліджень води

Деталі

Проблеми з якістю води в Бердичеві не нові, проте такого за всі 20 років правління міського голови Василя Мазура ще не було. Забруднення та невідповідність нормам подекуди перевищує допустимі показники більше ніж у 50 разів.

Інформація опублікована після проведених лабораторних досліджень якості води на офіційних пляжах Житомирської області впродовж 22-24 червня 2020 року. По річці Гнилоп’ять у місті Бердичеві отримано наступні результати:

Читати далі: Бердичівлянам в Гнилоп’яті купатися небезпечно. Результати досліджень води

Графік захворюваності коронавірусом (COVID-19) у Бердичеві та районі ОНОВЛЮЄТЬСЯ ЩОДНЯ

Деталі

Велика кількість хворих на коронавірус у Бердичеві та районі потребує наочної візуалізації. Використовуючи офіційній данні Житомирської обласної державної адміністрації на сайті незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ в режимі онлайн повідомлятимемо про кількість хворих, померлих та тих, хто одужали.

Читати далі: Графік захворюваності коронавірусом (COVID-19) у Бердичеві та районі ОНОВЛЮЄТЬСЯ ЩОДНЯ

Підсумки тижня Бердичів СІТІ №24 (1 - 14 червня 2020 року) ВІДЕО

Деталі

Спекотний видався початок червня, а місцева влада під мудрим керівництвом Мазура і Ко до чого не торкається - все перетворюється на театр абсурду. Про дороги, велодоріжки та лаваш, а ще сонце - такі теми програми.

Сьогодні у випуску підсумків тижня на Бердичів СІТІ:

Читати далі: Підсумки тижня Бердичів СІТІ №24 (1 - 14 червня 2020 року) ВІДЕО

   
   
   


Ваш IP:34.231.109.238
   
@Mail.ru.