Бердичівляни на Бандерштаті 2018

Деталі

Молодь міста Бердичева з’являється на головних подіях країни. Щорічний фестиваль Бандерштат вже давно став необхідним заходом для любителів української музики та невимушеного спілкування на природі. Цього разу 12 за ліком Бандерштат став наймасштабнішим за усі роки фестивалю. 14 000 людей приїхали, щоб долучитися до свята. На фестивалі були гості з Білорусі, Польщі, Німеччини, Китаю, Сполучених Штатів, Нової Зеландії, Австралії, Великобританії, Росії і, звісно, з України.

Нарешті бердичівляни мають змогу побачити «Таємний щоденник Симона Петлюри» ВІДЕО

Деталі

Україна, 1917 – 1921 роки. Триває відчайдушна боротьба за незалежність Української Народної Республіки. Лідер УНР Симон Петлюра намагається стримати агресію більшовицької Росії. Програвши боротьбу, Петлюра змушений емігрувати до Парижа. Але й там через дії агентів Москви його життя постійно під загрозою…

Хочете мати в родині козака, який танцює бойового гопака? Поспішайте записатись на навчання

Деталі

В Бердичеві зразковий художній колектив ансамблю народного танцю «Радість» запрошує діток віком 5-7 років для навчання класичної та народної хореографії. 

Окремо для хлопців проводиться набір на «Бойовий гопак». Заняття проводяться безкоштовно. Поспішайте записатися до 15 вересня.

Василь Мазур виїхав в Ізраїль і отримав там подяку

Деталі

Днями міський голова Бердичева Василь Мазур поїхав до Ізраїлю в Бней-Брак, де одразу відвідав органи влади. Бней-Бра розташовується на схід від Тель-Авіва з населенням 147 тисяч чоловік (у 2016 році). В місті відсутні кінотеатри, дискотеки та інші розважальні установи. Велика частина вулиць в суботу закрита для транспорту. Через високу релігійність населення, більшість вважає світське навчання непотрібним — лише 15% випускників шкіл отримали атестат зрілості (в середьому по країні — 44%, у світських містах понад 60%)

Бердичівляни сьогодні матимуть змогу насолодитись зорепадом

Деталі

Починаючи з суботи 21:40 11 серпня і до ранку вівторка 14 серпня, бердичівляни зможуть побачити метеоритний потік Персеїд. Звісно якщо не буде хмарно.

   
   
   


Ваш IP:54.198.103.13
   
@Mail.ru.