Пантеон бердичівлян-патріотів України: Шабельник Олексій Андрійович

Деталі

Минають роки, а в Бердичеві була ціла плеяда активних борців за самостійність України. Офіційна влада колишніх комуністів та комсомольців, які керують нашим містом досі, всіляко намагаються приховати правду про патріотів. Саме тому незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ продовжує серію публікацій краєзнавчого матеріалу Юрія Лукуца та Олексія Побережного «Вони робили все для відновлення Української держави». Сьогодні згадуємо про Шабельника Олексія Андрійовича.

Читати далі: Пантеон бердичівлян-патріотів України: Шабельник Олексій Андрійович

Українська стратегія Гройсмана висунула кандидатом на посаду міського голови Бердичева Ігоря Романського ФОТО

Деталі

18 вересня політична партія «Українська стратегія Гройсмана» провела урочисті збори на яких висунула кандидатів у Бердичівського міську раду та кандидата на  міського голову Бердичева.

В залі зібралися відомі представники бердичівської громади, журналісти та представник територіальної виборчої комісії. Одноголосним рішенням підтримано список з 36 кандидатів до міськради.

Читати далі: Українська стратегія Гройсмана висунула кандидатом на посаду міського голови Бердичева Ігоря...

Графік захворюваності коронавірусом (COVID-19) у Бердичеві та районі ОНОВЛЮЄТЬСЯ ЩОДНЯ

Деталі

Велика кількість хворих на коронавірус у Бердичеві та районі потребує наочної візуалізації. Використовуючи офіційній данні Житомирської обласної державної адміністрації на сайті незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ в режимі онлайн повідомлятимемо про кількість хворих, померлих та тих, хто одужали.

Читати далі: Графік захворюваності коронавірусом (COVID-19) у Бердичеві та районі ОНОВЛЮЄТЬСЯ ЩОДНЯ

Як вирахувати свою майбутню пенсію та завести електронну трудову книжку? ВІДЕО

Деталі

Електронні сервіси Пенсійного фонду України в сучасних карантинних обставинах набувають ще більшої актуальності – це найефективніший комплекс послуг, який людина може отримати швидко, не відвідуючи органи Пенсійного фонду України. Про це повідомила заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко сьогодні, 8 вересня, під час пресконференції про електронні послуги Фонду. Зокрема, мова йшла про “Пенсійний калькулятор” і “Електронну трудову книжку”.

Читати далі: Як вирахувати свою майбутню пенсію та завести електронну трудову книжку? ВІДЕО

Пантеон бердичівлян-патріотів України: Собчик Петро Павлович

Деталі

Минають роки, а в Бердичеві була ціла плеяда активних борців за самостійність України. Офіційна влада колишніх комуністів та комсомольців, які керують нашим містом досі, всіляко намагаються приховати правду про патріотів. Саме тому незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ продовжує серію публікацій краєзнавчого матеріалу Юрія Лукуца та Олексія Побережного «Вони робили все для відновлення Української держави». Сьогодні згадуємо про Собчика Петра Павловича

Читати далі: Пантеон бердичівлян-патріотів України: Собчик Петро Павлович

   
   
   


Ваш IP:3.235.137.159
   
@Mail.ru.